Nie takiego koloru spodziewasz się po iPhonie 8

Kamil Mrozkowiak

Nie takiego koloru spodziewasz się po iPhonie 8 Fot. Istock
Tagi: iphone, apple
Reklama

Gier i zabaw w domysły ciąg dalszy.

Wszystko wskazuje, że tradycji stanie się zadość i we wrześniu w ręce fanów popularnego Jabłka trafi wyczekiwany iPhone 8. I mimo że do premiery coraz bliżej, już od dawna w zasadzie nie ma tygodnia, by w sieci nie pojawiały się jakieś „przecieki”. Choć oczywiście niewykluczone, że większość z nich to wierutne kłamstwo w ramach walki o kliki i lajki. Ale kto wie? Być może choć część z nich jest prawdziwa i być może podobnie rzecz ma się z tym najnowszym, dotyczącym koloru wyczekiwanego urządzenia.

 

Zobacz także: Usuń tę aplikację. Bateria w iPhonie podziała dwa razy dłużej

 

Według zdjęć opublikowanych na Weibo (chińskim odpowiedniku Twittera), nowy iPhone ma być również dostępny w kolorze... miedzianego złota? I tak, i nie. Fotografie nie rozwiewają wątpliwości. Wszystko zależy od światła, w którym wykonano zdjęcie. Oczywiście przy założeniu, że patrzymy na prawdziwego Iphone'a 8.

  

 

Reklama

Zobacz także: Tak ma wyglądać iPhone 8. Wyciekło wideo

 

 

Jeśli nie jest to np. sprytnie przygotowane etui imitujące wyczekiwany telefon, to i tak przykuwający wzrok kolor iPhone'a zaprojektowano by przede wszystkim z myślą o olbrzymim rynku Państwa Środka. W końcu Chińczycy lubią złoto i jego wszelkie kolorystyczne odmiany. Niemniej dla chcącego (upartego) nic trudnego i każdy chętny mógłby go nabyć.

Na udostępnionych zdjęciach widać również srebrny i czarny egzemplarz rzekomej „ósemki”. Swoją drogą, ciekawe, czy Apple zrezygnowałoby z białego.

 

Artykuł ukazał się na stronie brytyjskiego wydania Esquire.

Reklama

Zobacz galerię - 10 zdjęć

Reklama

Polecane wideo

Podobne tematy

Reklama