Najnowsze zdjęcia z 7. sezonu „Gry o tron”. Wraca bardzo ciekawa postać

Kamil Mrozkowiak

Najnowsze zdjęcia z 7. sezonu „Gry o tron”. Wraca bardzo ciekawa postać Fot. HBO
Reklama

Odliczanie do premiery rozpoczęte na dobre.

Do premiery pierwszego odcinka przedostatniej serii popularnej produkcji został miesiąc. Marketingowcy HBO z pewnością starannie zaplanowali ten czas, by umiejętnie budować napięcie przed tym, na co czekają nie tylko czytelnicy powieści George'a R.R. Martina. Teraz najwyraźniej uznali, że nadszedł odpowiedni moment na ujawnienie kolejnych nowych zdjęć bohaterów, w tym jednego, o którym wielu zdążyło już zapomnieć. 

 

 

Lord Beric Dondarrion, znany także jako Lord Błyskawica, to jedna z najciekawszych drugoplanowych postaci „Pieśni lodu i ognia”. I mimo że jego serialowe losy diametralnie różnią się od tych w książce, to jednak jego powrót do głównych wątków serialowej fabuły może cieszyć. Szczególnie, że na jednym z najnowszych zdjęć widać go u boku Ogara, z którym już walczył i którego miał zabić z rozkazu Eddarda Starka.

 

Reklama

 

Ostatni raz Lorda Błyskawicę widzieliśmy w 6. sezonie „Gry o tron”, gdy próbował zachęcić Sandora Clegane'a, by dołączył do jego Bractwa bez Chorągwi walczącego z Lannisterami. Teraz najwyraźniej obaj rycerze udali się na północ, by stawić czoła Innym.

 

Premierę pierwszego odcina siódmego sezonu „Gry o tron” zaplanowano na 16 lipca.

  

Reklama

Zobacz galerię - 6 zdjęć

Reklama

Polecane wideo

Podobne tematy

Reklama